O nas

Projekt Moja Kambodża to platforma skupiające i kojarząca osoby takie jak Ja i Marcin ; ciekawe świata, odważne, które kiedyś szukały swojego miejsca na ziemi …i je znalazły

Kambodża to miejsce, w którym nie tylko odpoczywamy (kochamy ją) ale też od 4 lat rozwijamy poważne przedsięwzięcia biznesowe przy udziale polskich inwestorów.

Jak się zaczęła nasza przygoda ?

Podczas jednej z podróży do Azji w 2015r odkryłem swoje marzenie – mieć gdzieś swój drugi dom , odnaleźć swój azyl, najchętniej w sercu dżungli. Biznes pojawił się później a kropki zaczęły się łączyć, gdy okazało się, że gdzieś obok mnie jest osoba, która myśli identycznie i już wdraża swój plan od ponad roku !

Zamiast zaczynać od początku, chwyciłem go za rękę, wskoczyłem do już „pędzącego pociągu”. Reszta to historia Marcina, mojego przyjaciela, który odważnie realizuje co kilka miesięcy kolejne projekty (turystyka, hotele, restauracje, apartamenty, obrót ziemią) a ja mu w tym wszystkim pomagam 🙂

Piotr Łysik

Podróże, odważne decyzje, ciągłe wyzwania – to kocham. Ciężko mi usiedzieć w miejscu.

Moja Kambodża to mój mentalny i fizyczny azyl, moje „dziecko”.

W projekcie wykorzystuję swoje wykształcenie i pasję turystyczną oraz ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży i budowania relacji inwestorskich w kraju i za granicą.

Marcin Ługowski

Marcin Ługowski, w latach 2002-2008 utworzył i zarządzał strukturą sprzedaży SFERIA S.A., od 2008-2011 pełnił stanowisko Dyrektora Sprzedaży PKO BP Bankowy OFE. Od 2011 r. prowadził własne spółki w Polsce w branży konsultingowej, m.in. obecnie Lionbiznes.net Sp. z o.o.

Od 2015 roku aktywnie inwestuje w Kambodży oraz prowadzi działalność doradczą i pomaga wejść spółkom zagranicznym na rynek Kambodży. Zrealizowane i prowadzone inwestycje w tym czasie to m.in. kompleks hotelowy Ratanakiri Paradise Hotel & Restaurant, 4 restauracje, centrum biznesowe w Phnom Penh oraz szereg inwestycji w nieruchomości. 

Przewiń do góry